9-muajshe shtatzënë, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku nisin pushimet

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj nis zyrtarisht pushimet.

Edhe pse në muajin e fundit të shtatzënisë, Xhensila ka vendosur të kalojë disa ditë pushime në bregdet. Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja bukuroshe ka publikuar foto nga vendi ku po pushon, pa zbuluar destinacionin.

Kliko per me shume info

Së fundmi Xhensila publikoi këngën e saj në bashkëpunim me Ardian Bujupin “Çika Çika”, këngë e cila menjëherë u shndërrua në hit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.