Zbardhet skema e mashtrimit/ Në parukeri bëhej seks, trajtimet kushtonin sa qimet e kokës

Kliko per me shume info

Në parukeri ndodhin gjëra nga më të çuditshmet duke nisur që nga thashethemet e pafundme e deri tek zënkat midis grave për modelin e flokëve.

Por një parukeri në Manchester i ka tejkaluar të gjitha këto, pasi aty rekrutoheshin vajzat për t’u bërë prostituta.

Kliko per me shume info

Kanë qenë disa mesazhe që kanë zbardhur skemën e mashtrimit sepse aty kryeheshin edhe marrëdhënie seksuale në shkëmbim të parave.

Ka qenë një vajzë ajo që ka kërkuar një shërbim special dhe më pas ka ruajtur mesazhet për të bërë denoncimin në polici.

Mësohet se porositë bëheshin ndërmjet rrjeteve sociale dhe se në atë parukeri ndodhte gjithçka.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.