Xhesika Berberi tregon sa paguhet në SHBA

Kliko per me shume info

Modelja shqiptare Xhesika Berberi po vijon karrierën e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo shquhet për bukurinë natyrale dhe format perfekte trupore, ndaj dhe vendosi që të ndjekë ëndrrën përtej kufijve, pikërisht në tokën e mundësive të mëdha për çdo modele.

Kliko per me shume info

Të shtunën Xhesika do të jetë e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, ku do të zbulojë shumë të pathëna. Në promon e emisionit, bukuroshja shqiptare rrëfen për herë të parë sesa paguhet në SHBA:

“Mbi 1500 (dollarë)”, iu përgjigj ajo pyetjes së moderatorit “Sa e ke rrogën”, i cili më pas e ndërpreu duke e pyetur: “1500 lekë?”

Sigurisht që një bukuri si ajo e Xhesikas meriton të vlerësohet shumë ndaj dhe nuk na bëjnë përshtypje shifra si këto.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.