Vetëm 21-vjeç, ish-Sofia e Arian Çanit bëhet nënë

Kliko per me shume info

Më në fund pritjes së ëmbël të models shqiptare Andonia Dobi i ka ardhur fundi. Vetëm para disa orësh ajo është bërë nënë për herë të parë dhe ka sjellë në jetë vajzën e saj.

Vetë Dobi ka postuar foto të vogëlushes së porsalindur ku shkruan: “E ëmbla ime më në fund është me ne”.

Kliko per me shume info

Modelja që më herët kishte treguar gjininë e fëmijës, por akoma nuk ka bërë të njohur emrin që do t’i vërë së bijës duke e lënë surprizë edhe për pak kohë për fansat e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.