Tjetër përgjim?! PD paralajmëron konferencë të jashtëzakonshme

Kliko per me shume info

Menjehere pasi kryetari i PD Lulzim Basha mbylli fjalën e tij në Kuvend mes debateve me Ruçin, Partia Demokratike lëshoi një njoftim për mediat.

Në njoftim bëhet e ditur se në orën 13:00 nga selia e PD do të mbahet një konferencë e jashtëzakonshme.

Kliko per me shume info

I njejti njoftim eshte shperndare edhe pak dite me pare kur PD beri publik video pergjimin mes deshmitarit X dhe atij qe pretendohet se eshte Agron Xhafaj, vellai i Ministrit te Brendshem Fatmir Xhafaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.