Sherr si ky nuk keni parë, plas live sherri në studio: A ma ha m…! Gazetari: Ik mos na çaj trapin!

Kliko per me shume info

Skandali i Fatmir e Agron Xhafajt ka sjellë përplasje edhe mes gazetarëve dhe analistëve politikë.

Audio-përgjimi i publikuar nga PD për vëllanë e Fatmir Xhafës dhe a duhet të japë dorëheqjen ai, ishte temë e debatit në emisionin Top Show një natë më parë.

Kliko per me shume info

Pjesë e panelit të të ftuarve ishin edhe analistët Shpëtim Nazarko, Alfred Lela dhe deputeti i PD, Ervin Salianji.

Këta të fundit janë përplasur keq me njëri-tjetrin dhe nuk kanë munguar edhe fjalët ofenduese gjatë transmetimit live të emisionit.

Debatet live mbrëmjen e djeshme:

Nazarko: PD po nuk nxori burimin nga e mori videon, do i shkojmë me paketa në burg.

Nazarko-Salianjit: Ik o budalla, ku merr vesh ti.

Lela: Ti je gomar.

Nazarko: A ma ha munë. Kur të dhjes unë, ik haje.

Lela: Ik dil në pension mos na çaj trapin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.