Ruçi i pret fjalën Bashës, tensione në sallën e Kuvendit. Ja çfarë bëjnë deputetët e PD

Kliko per me shume info

Seanca e sotme e Kuvendit u tensionua tre minuta pas fjalës së kryedemokratit Lulzim Basha. Kjo ishte dhe koha që kryeparlamentari Ruçi e la të fliste.

Kliko per me shume info

Ndërsa Basha akuzoi edhe njëherë ministrin e Brendshëm, Fatmir Xhafaj dhe kryeministrin Edi Rama si mbrojtësit e Agron Xhafës, që sipas PD-së, jo vetëm nuk ka kryer dënimin në Itali por edhe është përfshirë në trafik droge, Ruçi ia ndali fjalën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.