Rama shkarkon drejtorin e rëndësishem socialist

Kliko per me shume info

Kryeministri Edi Rama ka shkarkuar drejtorin e Inspektoratit të Punës në Berat, Shkëlqim Hadaj.

Shkarkimi i Hadaj vjen pas takimit të Ramës me banorët e Kuçovës gjatë turit të llogaridhënies, dhe ankesave të shumta të tyre.

Kliko per me shume info

Gjithashtu Rama ka paralajmëruar drejtoren e ISKSH, Anida Dhana.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.