Rama për audiopërgjimin: Luli dhe shquparët të dëshpëruar dhe të pacipë

Kliko per me shume info

Kryeministri Edi Rama ka reaguar përsëri në lidhje me çështjen e audiopërgjimit të publikuar nga opozita në lidhje me vëllain e ministrit të Brendshëm.

“Se këtu në vendin tim edhe kungulli ka kuptim!”, vjershëronte i madhi Këthe Spiri😊-shkruan Rama në faqen e tij zyrtare në FB.

Kliko per me shume info

“Sinqerisht pyes veten këtë herë nëse Lulëzimi dhe shqupatarët e tij, janë të dëshpëruar e të pacipë si ngahera apo u është djegur edhe siguresa e mendjes, që vajtën deri në pikën ku luajnë publikisht një bllof kaq skandaloz si ky i këtij ditziut Babale me këtë gazetarin Jetmir?🤔”, shton Rama në publikimin e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.