Polici filmoi veten duke përdhunuar një grua të dehur, detaji i videos e çon në burg

Kliko per me shume info

Një ish punonjës policie është burgosur për shtatë vjet pasi e filmoi veten duke përdhunuar një grua të dehur që mendonte se ishte dikush tjetër.

Paul Rodgers, 29 vjeç, regjistroi seksin dhe redaktoi pamjet për ta “bërë atë të duket konsensuale” përpara se t’ia dërgonte dikujt tjetër.

Kliko per me shume info

Në pamjet e papërfunduara të telefonit celular, viktima e dehur mund të dëgjohet duke thënë emrin e njeriut me të cilin ishte në marrëdhënie dashurie.

Rodgers, i cili u shkarkua nga Policia Leicestershire, mund të dëgjohet duke thënë “Jo, nuk është ai, unë jam Paul”, për të cilën ajo përgjigjet “Jo nuk është”.

Babai u dënua për sulme seksuale në Gjykatën e Lartë të Mbretërisë së Leicestershire.
pasi e preku atë dhe ‘e goditi atë me një lodër seksuale’, si dhe e përdhunoi shkruan DailyMAil.

Gjatë gjykimit të tij ai u përshkrua si një “varur nga seksi”.

Rodgers, i cili u zhvendos në Blackpool për të punuar në ndërtim pas shkarkimit të tij nga policia në dhjetor 2016, mohoi akuzat por u dënua me shtatë vjet.

Ditën para dënimit të tij ai postoi në Facebook: “Nesër më në fund mund të vazhdoj jetën time”./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.