Po Klaudia Pepa dhe Nora Istrefi ç’bëjnë bashkë

Kliko per me shume info

Kanë dy profesione të ndryshme, kanë jetuar në dy vende të ndryshme dhe nuk i kemi parë kurrë bashkë deri më sot.

Një foto e publikuar në “Instastroy” nga Klaudia Pepa me Nora Istrefin, na bëri të gjithëve të dyshonim për bashkimin e tyre.

Kliko per me shume info

Balerina dhe këngëtarja shqiptare shfaqen të dyja në një sallë baleti duke kërcyer, por nuk jepet asnjë detaj më shumë.

 

Të veshura me streçe të zeza, “crop-top” dhe çizme të shkurtra me takë, Klaudia dhe Nora qëndrojnë para pasqyrës.

 

Dyshimi i vetëm lidhet me bashkëpunimin e dyshes për ndonjë koncert të mundshëm të këngëtares nga Kosova. Ndoshta Nora Istrefi po mendon që, si pjesë të performancës së saj në skenë të ketë edhe balerinën e talentuar ose ka vendosur t’ia besojë Klaudia Pepës koreografinë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.