Plas në ISKSH, drejtoresha lidhje intime me hajdutin: 4000 euro ose ikni nga vendi punës

Kliko per me shume info

Një tjetër denoncim është bërë publik sot nga ish-kryeministri dhe lideri historik i Partisë Demokratike Sali Berisha.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Berisha ka publikuar mesazhin e një punonjësi digjital në ISKSH, i cili pretendon se janë kërcënuar 30 punonjës për largim nga detyra. Sipas mesazhit në fjalë, punonjësit janë të djathtë në bindje dhe u kërkohet ose 4000 eouro ose do të largohen nga puna.

Kliko per me shume info

Postimi i plotë:
“Fshesa e mafiozeve mbi punonjesit e ISKSH!Lexoni mesazhin e punonjesit dixhital. sb

“Pershendetje z.Berisha. Pas sh kohe mu be zemra mal kur nje gazetare goc e re e vuri me ahpatulla pas muri Ed Fatzi Ramen jo per fjalet por me teper per guximin.

Z.Berisha do doja te beja nje denoncim pasi cdo dere eshte e mbyllur jo vetem televizjonet por edhe prokuroria.Ne Fondin e sigurimeve dje ju kane then per tu largu 30 punonjes me gjas ristrukturim Mjek, Juris , farmacist dhe ekonomist.

Drejtoresha qe ka lidhje intime me hajdutin eduart ahmeti te cilin e ka vendos aty Fatzi Xhafa ka nje sjellje arrogante dhe poshtruse per specialistet.Te gjith njerzit largohen si me damken ata jane te PD ose nuk paguaj nga 4000 euro.nga nje ane heqin njerz nga puna nga ana tjeter marrin te rinj.

Doktor merrni info per ket skandal qe po le familje te tera pa buk dhe ju garantoj 100% qe eshte i sigurt.Faleminers””

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.