Oriola Marashi dhe Beatrix Ramosaj dalin pa sytjena

Kliko per me shume info

Dy bukuroshet shqiptare Beatrix Ramosaj dhe Oriola Marashi janë gjerësisht të komentuara në rrjetet sociale dhe në median rozë, pasi herë pas here ato provokojnë me pozat e tyre.

Kliko per me shume info

Me fotot e fundit dy modelet kanë treguar se janë edhe shoqe të ngushta dhe kalojnë kohë me njëra-tjetrën, teksa këto ditë gjenden në Dhërmi.

 

Ato kanë postuar një video në Instastory duke tërhequr vëmendjen e ndjekësve pasi ishin pa reçipeta.

 

Por, fill pas videos ato sikur kanë “zënë mend” dhe kanë postuar një foto të “veshura” duke u përqafuar sëbashku.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.