Opozita proteston të shtunën, por Rama largohet nga Tirana. Ja ku do jetë atë ditë

Këtë të shtunë ne oren 11:00, opozita ka lajmëruar dhe ka marrë leje për protestë, ku do te kerkoje doreheqjen e ministrit te Brendshem Fatmir Xhafaj.

Por kryeministri Edi Rama duket se nuk do e shohë nga zyra e Kryeministrisë kete proteste.

Kliko per me shume info

Mësohet se në fundjavë Rama do të jetë në Berat.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.