Ndërron jetë tragjikisht aktori i njohur i “Ertugrul”

Kliko per me shume info

Aktori turk Arda Ozir i njohur nga publiku shqiptar me rolin e tij si “Goktug” nga seriali “Ertugrul” ka ndërruar jetë mëngjesin e ditës së sotme rreth orës 3:00.

Pasi kishte parë ndeshjen e Champions League me mikun e tij ai mori rrugën e kthimit për në shtëpi, ku gjatë kësaj kohë ka ndodhur edhe aksidenti tragjik me motorr që i mori jetën aktorit.

Kliko per me shume info

Lajmin e ka bërë të ditur miku i tij i cili postoi në Instagram biseden e fundit me Arda dhe shkruante: “Miku im i dashur, të thashë të rrije sonte tek unë, por si duket ëngjëlli e vdekjes të priste në rrugë.Vdekja nuk të shkon fare. Të kisha pranë kur fjeta gjumë, por kishe ikur kur u zgjova. Jam shumë i mërzitur”- shkruan miku i aktorit të njohur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.