Marina tregon çfarë bën Getoari në kohën e lirë dhe sapo na shkriu

Kliko per me shume info

Getoari e ka vërtetuar me kohë se është një burrë për shtëpi, por pas martesës me Marina Vjollcën, po na bind gjithnjë e më shumë për këtë.

Së fundi ka qenë moderatorja ajo e cila ka treguar talentin e reperit në kuzhinë por edhe anën e tij të humorit me një video të publikuar në Instagram.

Kliko per me shume info

“Ja çfarë bën Ghetto Geasy kur ka kohë të lirë. Shoqja ime në jacuzzi thotë”, shkruan Marina teksa publikon foton e një pule që duket sikur po qetësohet në tenxheren me ujë të nxehtë që vlon.
Geti i ka vënë dhe një kokë pulës që po gatuhet, duke dëshmuar edhe njëherë anën e tij të humorit. Me sa shohim, Marina jo vetëm që ushqehet mirë por edhe argëtohet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.