Kërkoi të martohej me të dashurën e tij, babai dhe 4 vëllezërit i nxjerrin sytë me lugë (VIDEO)

0

Një burrë përfundoi me sytë e tij të nxjerrë me një lugë në një sulm të tmerrshëm nga babai dhe vëllezërit e tij – sepse ai donte të martohej me një vajzë të zgjedhur prej tij.

Abdul Baqi, 22 vjeç, nga fshati Nasirabad në provincën Balochistan të Pakistanit, i kishte kërkuar familjes së tij të merrte një propozim fejese për të dashurën e tij, shkruan DailyMail.

Kliko per me shume info

Por kërkesa tërboi babanë e tij 70-vjeçar Dost Muhammadin dhe katër vëllezërit – Abdul Ghani, Abdul Sattar, Abdul Rehman dhe Abdul Karim – të cilët e mbajtën atë në një dhomë dhe ia nxorën sytë nga vendi./lajmifundit.al


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.