Tentativë grabitje në bankë, policia arreston autorin në Lushnje

Persona ende te pa identifikuar tentuan te grabisin një bankë te nivelit të dytë në Lushnje.

Policia ka ndërhyrë menjëherë dhe ka arritur të shmangë grabitjen, duke vënë në pranga autorin e ngjarjes.

Kliko per me shume info

Situata e ka krijuar tension te personeli i bankës dhe te qytetarët që ndodheshin në ato momente në bankë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.