Lihet në burg mësuesi që ngacmoi seksualisht të miturën

Kliko per me shume info

Gjykata ka vendosur burg pa afat mësuesin e shkollës “Ali Hajdini”, në fshatin Kalasë të Delvinës, Neshat Tepelena, që ngacmoi seksualisht të miturën në Sarandë.

Gjykata e Apelit ka hedhur poshtë pretendimet e palës mbrojtëse se arrestimi i tij ishte kryer pa prova.

Kliko per me shume info

Neshat Tepelena u arrestua në fillim të muajit maj pas akuzave publike për ngacmime seksuale ndaj 2 vajzave të moshës 11 dhe 10 vjeç.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.