“Ke harru të marrësh ilaçet”, degjeneron debati live në emision: Ti ke marrë rekomandim

Kliko per me shume info

Ka degjeneruar debati mbrëmjen e kaluar live në emisionin ‘360gradë’, mes shkrimtarit Agim Doçi dhe gazetarit Kastriot Myftaraj, ku nuk kanë munguar edhe ofendimet.

Kliko per me shume info

Në momentin kur Doçi mori fjalën e tij ai u ndërpre nga Myftaraj, dhe në këtë moment shkrimtari nuk ka duruar dot dhe i ka thënë: Mos ndërhyj kur flas unë, ke harru të marësh ilaçet.

Menjëherë ka replikuar Myftaraj duke i thënë: Unë nuk kam nevojë për ilaçe, ti ke marë rekomandim mjeksor, pasi ke probleme mendore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.