Kapet gomonia me drogë në Vlorë

Kliko per me shume info

Një gomone me drogë është kapur pasditen e sotme në Gjirin e Petullës, në Karaburun të Vlorës.

Raportohet se në gomone janë gjetur disa bidonë me benzinë dhe një sasi kanabisi.

Kliko per me shume info

Mjeti lundrues është rreth 7 metra i gjatë.

Nuk raportohet për persona të arrestuar, deri më tani.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.