Ja zyra e cilit prokuror u bastis në Durrës, dyshohet se u morën dokumente të dosjes së Ishmit

Dosjet hetimore që kanë të bëjnë me tjetërsimin e pronave në Ishëm ku janë të përfshirë ish-zyrtarë dyshohet se janë vjedhur gjatë grabitjes së natës së kaluar në Prokurorinë e Durrësit.

Kliko per me shume info

Gazetarja Klodjana Haxhiaj raportoi për “BalkanWeb”se nuk janë dëmtuar dyert e jashtme të prokurorisë por të zyrës së prokurorit Afrim Shehu, i cili ka disa dosje nën hetim, një prej të cilave ajo e Ishmit ku u arrestuan zyrtarë të lartë për tjetërsim pronash dhe kontrata qiraje të plazhit (ish-kreu i komunës). Po kështu edhe zyra e një oficeri të policisë gjyqësore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.