Itali, shqiptari i merr jetën gruas në sy të djalit

Kliko per me shume info

Ditën e sotme një tragjedi ka ndodhur në familjen e një shqiptari në Itali. Sipas mediave italiane 57-vjeçari shqiptar ka vrarë me thikë gruan e tij në sy të djalit të tyre 17-vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur në banesën e çiftit në katin e parë të një pallati në Piaçenca të Italisë, ndërsa shqiptari ka qëlluar tre herë në fyt gruan e tij 52-vjecare.

Kliko per me shume info

Krimi ka ndodhur pas një konflikti mes çiftit në kuzhinë, ku burri ka rrëmbyer thikën dhe ka qëlluar gruan e tij në sy të djalit të tyre.

Ishte djali minoren i çiftit ai që telefonoi policinë për ngjarjen.

57 vjeçari u vetëdorëzua në polici, ndërsa ende nuk janë bërë të ditur emrat e autorit dhe viktimës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.