Interit i ngrin buzëqeshja, në Champions League e pret “ferri”

Kliko per me shume info

Interi dhe tifozëve ende nuk iu ka dalë e dehura e festës për kualifikimin në Champions League. Megjithatë, një lajm i keq u ngrin buzbqeshjen.

Kliko per me shume info

Zikaltërit do të jenë në vazon e katërt në shortin që do të hidhet për grupet e Champions-it dhe sigurisht që do të përballen me kundërshtarë më të fortë të mundshëm.

 

Në vazon e parë janë ekipet kampione si Juventus, Siti, Barcelona, Bajern, PSG, Lokomotiva e Moskës dhe Atletiko e Madridit.

 

Në të dytën do të jenë Napoli, Porto, Mançester Junajtid, Borusia Dortmund dhe Shahtjor.

 

Duke parë emrat e mëdhenj në dy vazot e para, Interi do e ketë “maloren” që në fillim duke vuajtur jo pak.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.