Harrojini fotot para e pas seksit, Genta ndryshon stil

Kliko per me shume info


Fotot dhe videot e ish-banores së Big Brother, Genta Gjalpit, para dhe pasi kishin kryer marrëdhënie seksuale, në një prej hoteleve të shtrenjta të Tiranës, me të dashurin e saj, bënë shumë zhurmë kohët e fundit në mediat sociale.

Mirëpo, si të mos mjaftonte kjo, Genta është shfaqur sërish në një formë tjetër, e cila të bën të harrosh skenën e pakëndshme dhe të komentuar shëmtuar, nga hoteli luksoz.

Kliko per me shume info

 

Ajo ka publikuar fotot që e tregojnë përpara disa tufave të mëdha me lule dhe në duar mban një arush të madh.

 

Me sa duket, i dashuri di si t’ia rrëmbejë zemrën e ta bëjë të ndihet më së miri këtë vajzë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.