Harrojini fotografitë e bukura, shikoni anën e padukshme të mëmësisë (FOTO)

Kliko per me shume info

Një fotograf ka kapur nënat që fshijnë hundët e zhurmshme, duke u përpjekur – dhe duke dështuar – të urinojnë në paqe dhe madje edhe të ushqehjnë me gji ndërsa gatuajnë për të treguar sa e vështirë është të kujdesen për fëmijët e vegjël.

Giedre Gomes, nga Cedar Lake në Indiana, bëri një set fotografish për Ditën e Nënës në SHBA, sepse donte të tregonte se prindërit nuk janë “ylberë”, shkruan DailyMail.

Kliko per me shume info

Fotografitë, në të dyja ngjyrat dhe në bardh e zi, paraqesin imazhe që prindërit dhe kujdestarët kudo mund ta gjejnë veten./lajmifundit.al


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.