Gazetarja: Banda e Habilajve ka një bos të ri, është i lirë, nuk e prek askush

Kliko per me shume info

Gazetarja Alba Kepi e ftuar në studion e “360 Gradë” në Ora News thotë se askush nuk flet për numrin dy të grupit të Habilajve.

Kepi: Në dosjen e përgjimeve thuhet se Moisi Habilaj është vërtetë koka, por “koka” e dytë, është vëllai i tij, Florian Habilaj. Ku është sot?

Kliko per me shume info

Zheji: Mund të jetë duke na ndjekur në televizor.

Kepi: Urdhri i arrestit ka dalë që më 11 tetor, është nënshkruar më 12 tetor dhe më 14 tetor është ekzekutuar operacioni. Arrestimi i Nezar Seitaj ka ardhur 4-5 ditë më vonë. Askush nuk flet ku është Florian Habilaj, që është numri dy i grupit të Habilajve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.