Gazetari po raportonte live për një fermë me kanabis, por nuk e priste kurrë atë që i ndodhi (VIDEO)

0

htë momenti qesharak një gazetar i lajmeve është i befasuar teksa ishte në transmetim live një i ri që mban një bimë të dyshimtë në dorë(që duket si kanabis) kalon pas shpinës së ti, teksa ai po raporton lidhur me një fermë kanabisi.

Yvette dhe Neil Hartley shmangën burgun ngadalë pavarësisht ng policët që gjetën një numër të madh të bimëve të kanabisit që rriteshin në vilën e tyre prej 500,000 dollarësh, në Hoath, Kent, shkruante DailyMail.

Kliko per me shume info

Cameron Tucker po diskutonte rastin në mënyrë të drejtpërdrejtë në KMTV, një kanal lokal i lajmeve, kur u ndërpre nga paraqitja e një të riu me një vazo në dorë – i cili ia nisi vrapit sapo vuri re kamerën./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.