Flet gruaja më e vjetër në botë: Më ka dënuar zoti!

Kliko per me shume info

Një grua ruse pretendon të jetë personi më i vjetër në botë, por thotë se ditëlindja e saj e 129-të e që pritet të vijë së shpejti nuk është gjë tjetër veçse “dënim”.

Koku Istambulova, nga Çeçenia, thotë se nuk ka pasur një ditë të vetme të lumtur në tërë jetën e saj dhe nuk ka idenë se si ajo ka arritur të jetojë kaq gjatë, shkruan DailyMail.

Kliko per me shume info

Istambulova, i cili shmang mishin por e do qumështin e fermentuar, beson thjesht se është ‘vullneti i Perëndisë’ që do të jetojë për të mbushu 129 vjeë muajin e ardhshëm./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.