Fama e Eugent Bushpepës, po keqpërdoret nga shqiptarët! Këngëtari denoncon

Kliko per me shume info

Eugent Bushpepa është rikthyer në Tiranë, pas përfaqësimit dinjitoz në finalen e festivalit të muzikës Eurovision 2018.

 

Kliko per me shume info

Por pas kthimit nga Lisbona, këngëtari i hitit “Mall” po përballet me një situatë të pakëndshme. Përmes një postimi në profilin e tij në Facebook, Eugent Bushpepa denoncoi se dikush po keqpërdor emrin e tij.  Sipas tij, disa persona me pretendimin se janë ‘Eugenti’ po kërkojnë para për donacione nga njerëz të ndryshëm.

 

“Dikush, që pretendon se është Eugenti po përpiqet të vjedhë para nga njerëz të tjerë. Kushdo që ju kërkon fonde apo ndonjë lloj donacioni është FALSE. Ju lutem bëjini report dhe na ndihmoni.” shkruan Eugenti në postimin e tij.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.