Eurovizioni ‘i hap dyert’ Eugent Bushpepës, ja mundësia e madhe që i kanë ofruar

Kliko per me shume info

Eugent Bushpepa padyshim që ka bërë një përfaqësim dinjitoz për Shqipërinë në Eurovizion, ndërkohë që zëri i tij ka elektrizuar skenën e spektaklit.

Por mesa duket renditja në vendin e 11-të nuk paska qenë edhe aq pa gjë. Gjatë një interviste për “Top Show”, Bushpepa ka pranuar se i ka ardhur një ofertë për një turne europian nga një kompani diskografike e rëndësishme në Britani.

Kliko per me shume info

Sipas këngëtarit, shtëpia diskografike quhet “Stereophonics”, ndërsa ka thënë se tashmë janë në kontakt të plotë me njëri-tjetrin

“Kemi marrë kontaktet, kemi shkëmbyer emailet dhe do të punojmë me shpresën që të bëjmë një turne europian”, ka thënë Eugenti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.