E zhveshur nga mesi e sipër, burri i nxjerr fotot ‘e nxehta’ shkodranes së njohur

Kliko per me shume info

Modelja Angela Martini është një nga femrat më seksi në showbizin shqiptar dhe merr gjithmonë vëmendjen e publikut dhe të mediave me postimet e saj provokuese që bën herë pas here në rrjetet sociale.

Kliko per me shume info

 

Këngëtarja prej muajsh është martuar me biznesmenin rumun Dragos Savulescu dhe ka treguar se është çmendurisht e dashuruar pas tij dhe bëjnë një jetë luksoze, të cilën nuk nguron ta ndaj dhe me miqtë e saj në Instagram.

 

Së fundmi ka qenë bashkëshorti i saj ai i cili ka ndarë një foto shumë provokuese të modeles shqiptare. Dragos ka treguar se si ai dhe Angela po i kalojën këto ditë të nxehta.

Siç shihet edhe në foton e publikuar në Instastoryn e tij, ajo shihet tërësisht  topless në pjesën e sipërme të trupit, ku ka mbuluar gjoksin e saj me duar.

“Ditë e nxehtë”, ka shkruar Dragos pranë fotos së Angelës, duke treguar kështu që ajo ja bën ditët edhe më të nxehta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.