E rëndë! Adoleshenti shqiptar në Itali me motor përplaset me makinën, pas disa orësh familja mëson se…

Kliko per me shume info

Është perfshire ne nje aksident te rende një adoleshent shqiptar në Milano të Italisë, nga i cili nuk ka mundur te mbijetoje.

Kliko per me shume info

Viktima është një 17-vjeçar, i cili sipas asaj që shkruajne mediat italiane, ka humbur tragjikisht jetën në një aksident me motor.

ANSA shkruan se adoleshenti u përplas me një makinë ndërkohë që udhëtonte me motor.

Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 22:30 të të martës, në rrugën Parini.

I riu u dërgua me urgjencën në spitalin San Raffaele, por plagët ishin shumë të rënda dhe adoleshenti nuk mundi të mbijetonte.

Sipas ANSA, 17-vjeçari nuk kishte patentë dhe udhëtonte me një skuter të vjedhur më 13 Maj.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.