Beteja e fuqishme krokodil-gjarpër, kush fitoi në fund (FOTO)

Kliko per me shume info

Këto imazhe dramatike kapin momentin kur një krokodil i fuqishëm hëngri një gjarpër vdekjeprurës.

Krokodili është parë duke u kthyer në lumë me gjarprin të mbërthyer nën nofulla e tij të fuqishme shkruan Dailymail.

Kliko per me shume info

Pavarësisht një beteje intensive, krokodili doli fitues dhe gëlltiti poshtë prenë e tij./lajmifundit.al


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.