Berisha: Përgjimi është autentik, shqiptarët të hedhin Ramën në Lanë

Kliko per me shume info

Deputeti demokrat Sali Berisha deklaroi te enjten se përgjimi audio është autentik dhe se kryeministri Rama gënjeu një ditë më parë.

“Sot ky faqezi për t’i shpëtuar kësaj ka ndërmarrë një akt terrorist ndaj dëshmitarit X, po harron ky faqezi se zinxhiri i dëshmitarëve është i pafund dhe provat janë absolutisht autentike.

Kliko per me shume info

Kështu që nuk ngelet gjë tjetër, veçse shqiptarët që ky i mashtroi dje në mënyrën më të paskrupullt ta hedhin në Lanë si një kalbësirë”, tha Berisha.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.