Barcelona e Ateltico arrin marrëveshje për Griezmann-in

Kliko per me shume info

Barcelona dhe Atletico Madrid kanë arritur marrëveshje për Antoine Griezmann, raporton Sport.

“Blaugranat” ka kohë që janë duke negociuar për blerjen e sulmuesit francez, dhe duket se tashmë marrëveshja mes katalonasve dhe madrilenëve.

Kliko per me shume info

Griezmann do të vesh fanellën e Barcelonës në sezonin e ardhshëm, ndërsa klubi nga “Camp Nou” do t’ia paguajë Atleticos 115 milionë euro, 15 milionë më shumë së klauzola që ka francezi me madrilenët.

Sipas medive iberike, shumë shpejt pritet që marrëveshja mes dy klubeve të zyrtarizohet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.