Armina Mevlani shfaqet pa make-up

Kliko per me shume info

Në Instagram i shohim vetëm të kuruara të famshmet shqiptare. Makijazhe, veshje firmato dhe foto profesionale shohim çdo ditë.

Megjithatë ka raste që të famshmet na prezantojnë veten ujë e sapun. Armina Mevlani ka vendosur këtë të enjte që të dalë  natyrale, pa pikë makijazhi në fytyrë dhe me flokët natyrale.

Kliko per me shume info

Ajo madje ka kërkuar mendimin e fansave për paraqitjen që rrallëherë ndodh ta shohim kështu. Me flokët me onde dhe fytyrën ujë dhe sapun, sot shohim një tjetër Armina në selfie-n që ajo vetë ka bërë dhe na pëlqen shumë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.