Anthony Hopkins: “Nuk më intereson vajza ime dhe as fëmija i saj”

Kliko per me shume info

Aktori i famshëm britanik ka shokuar publikun dhe fansat e tij me deklaratën e fundit. Në një intervistë të dhënë ditën e djeshme ai ka treguar publikisht se e ka mohuar vajzën e tij të vetme.

80-vjeçari dhe ish-partnerja e tij Petronella Barker janë prindër të një vajze të ardhur në jetë në vitin 1969. E lindur si Abigail Hopkins por e njohur me mbiemrin e ri Harrison, vajza e vetme e aktorit sapo është mohuar nga babai i saj.

Kliko per me shume info

Ai u shpreh se nuk i intereson nëse ka një vajzë dhe aq më pak nëse vajza e tij tashmë është bërë nënë. Anthony e ka braktisur atë që 14 muajshe por megjithatë e ka ndihmuar të ketë një karrierë si aktore duke e përfshirë në 2 filma të tij.

Aktori tregoi se është diçka normale që të mos kesh marrëdhënie me familjarët e tu. Gjithçka në këtë botë është e përkohshme dhe ajo që vërtetë ka rëndësi është vetëm vetvetja, të paktën kështu mendon ai.

Abigail e cila është 48-vjeçe kohë më parë ka treguar se thuajse kreu vetëvrasje nga marrëdhënia e shtirur që kishte me babain e saj. Sipas saj, Hopkins është një njeri i tmerrshëm i pashpirt i cili mendon vetëm për veten e tij./top albania radio

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.