Alketa tregon për herë të parë raportin me vjehrrën

Kliko per me shume info

Alketa Vejsiu foli dje për herë të parë për marrëdhënien me bashkëshortin, me vjehrrën, detaje për të cilat deri më sot ka qenë e rezervuar.

E ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit”, Alketa pranoi se puna e vjehrrës është me fat, dhe asaj i ka qëlluar e mirë:

Kliko per me shume info

Moderatorja tregoi se ka një marrëdhënien të mrekullueshme me vjehrrën, ndërsa tha se vajzat e zgjuara duhet ta konsiderojnë vjehrrën si njeriun që i ka lindur djalin që dashurojnë.

“I kam të mrekullueshme marrëdhëniet me vjehrrën. Unë mendoj që çdo vajzë e mençur duhet patjetër vjehrrën ta konsideroj si njeriun dhe gruan e mrekullueshme që i ka lindur djalin që dashuron.

Kur vjehrra të qëllon e mirë dhe të konsideron si vajzën e shtëpisë sepse ti ke vërtet në dorë lumturinë e djalit, atëherë ky është fat. Unë këtë fat e kam’, u shpreh Alketa.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.