Aksident i rëndë në Pogradec, shoferi përplas për vdekje 18-vjeçarin

Kliko per me shume info

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Pogradec, ku një makinë ka shtypur për vdekje një djalë.

Kliko per me shume info

Viktima 18-vjeç me inicialet A.H është përplasur për vdekje nga një mjet në fshatin Çerravë.

 

Drejtuesi i mjetit Benz është shoqëruar nga policia dhe po punohet për zbardhjen e plotë të aksidentit fatal.

 

Njoftimi paraprak:

 

Më datë 18.05.2018, jemi njoftuar se në fshatin Çërravë-Pogradec, ka ndodhur një aksident ku mjeti tip “Benz” me targa AA009JJ, me drejtues shtetasin K.P, banues në Korçë, ka aksidentuar me pasojë vdekje shtetasin A.H, rreth 18 vjeç, banues në fshatin Çërravë, i cili ka qenë këmbësor në rrugë. Drejtuesi i mjetit ndodhet i shoqëruar në Komisariat për veprime të mëtejshme proceduriale. Po punohet për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.