EMRI/ Aksident në aksin Fushë-Krujë-Vorë, plagoset rëndë 23-vjeçari

Kliko per me shume info

Një aksident rrugor ka ndodhur ditën e sotme në aksin Fushë Krujë-Vorë ku një 23-vjeçar që udhëtonte me motor ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga.

I riu, i identifikuar si Elon Barushi ka mbetur i plagosur rëndë, ndërsa është transportuar me urgjencë në spital.

Kliko per me shume info

Ndërkohë, policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit./LajmiFundit.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.