“Agron Xhafajn e nisën me avion në Itali për një operacion top sekret. Ja kush ia shkruajti letrën”

0

Pak caste pasi doli ne media letra publike e vellait te ministrit te Brendshem, Agron xhafajt, ish-kryeministri Sali Berisha ka shkruar se ai tashme eshte nisur me avion ne Itali, forcerisht, me nje operacion top sekret.

Postimi i Berishes
Breaking News!

Kliko per me shume info

Miremengjes Dr Agron Xhafen e nisen forcerisht ne Itali me nje operacion top sekret me avion sot heret ne mengjes! Letra esht shkrojtur nga Fatziu!E gjitha per te shpetuar lekuren e Fatzi fallsifikatorit dhe ligjit antimafia! sb

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.