Zbulohet i famshmi misterioz që do të shfaqet në klipin e Jonida Maliqit

0

Jonida Maliqi do t’i rikthehet muzikës me një këngë të re. Kënga është regjistruar dhe tani po pritet vetëm përfundimi i videoklipit.

Këngëtarja e njohur shqiptare kishte vendosur që, deri sa të publikohej klipi, detajet të mbaheshin sekret nga publiku.

Kliko per me shume info

Në këtë mënyrë sipas saj të kishte një mister dhe kurioziteti i ndjekësve të saj të mos shuhej.

Por një lidhje telefonike në “Pop Culture” me Jonida Maliqin, zbuloi personazhin që do te shfaqet në klipin e këngës së saj më të re.

“Më duhej një personazh që ka disa vite që i është larguar ekranit, por është shumë i dashuri, për publikun femëror veçanërisht”, tha fillimisht Maliqi.

Më pas moderatori Kelvi Kadilli tha emrin e Oni Pustinës dhe sekreti u zbulua.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.