Tragjedi në një familje në Tiranë, gruaja vetëvaret

Një 40-vjeçare është gjetur e varur në banesë nga bashkëshorti i saj. Sipas policisë, viktima është A.B., e cila sipas hetimeve paraprake rezulton të jetë vetëvarur.

Një telefonatë ka dhënë alarmin në Sallën Operative të Policisë rreth orës 13:30. Pas kësaj, në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor si dhe eksperti mjeko-ligjor. Sipas Policisë, ka rezultuar se, A.B., 40 vjeçe, dyshohet se është vetëvarur në banesën së saj.

LEXO EDHE:  Denoncimi: Si më përdhunoi 17-vjeçari, ja si qëndron e vërteta e të miturës nga Tirana
Kliko per me shume info

Nga këqyrja paraprake e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tjera nga ndonjë faktor tjetër, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes, shtuan të njëjtat burime.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here