Pasi u arrestua për kokainë, “Stresi” provokon sërish

Tri ditë më parë reperi Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi u arrestua pasi u kap në një lokal duke konsumuar kokainë.

Gjatë dëshmisë së tij në polici Stresi pranoi se ishte përdorues droge, por tha se kokaina që po pinte nuk ishte e tij.

Kliko per me shume info

Te dielen gjykata mori vendimin që reperi të hetohej në gjendje të lirë. Por duket se Bad boy-t i ka munguar pak liria e tij e përditshme dhe pasi dy ditësh qëndrimi në qeli ka publikuar në Instagram një video nga ato që ka më shumë qejf.

LEXO EDHE:  Detaji që nuk u vu re, çfarë ndodhi mes Alketës dhe të ftuarës ?

Reperi është shfaqur duke tymosur marihuanë teksa ka filmuar në video murin e lagjes ku shkruhet: “Policëve mos u dorëzo. Paqe jeshile. Banda e lagjes”.

Ndërsa në përshkrimin e videos Stresi shkruan: “Jom shumë i modh për ju i lirë”.

Jom shum i madh per ju #free

A post shared by Stresi👇🔥 new 🔥 (@stresi) on

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here