Sherr në Tiranë, xhaxhai dhe nipi qëllojnë me armë në drejtim të 22 vjeçarit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në kryeqytet, ku pas një konfliki për motive të dobëta një 39 vjeçar ka qëlluar me armë në drejtim të një të riu.

Sipas policisë, 39 vjeçari A.L ka qëlluar me armë në drejtim të S.P, 22 vjeç pas konfliktit të ndodhur mes tyre në zonën e Kamzës.

LEXO EDHE:  Del vendimi i Vetting-ut, gjyqtari me shtetësi kanadeze nuk justifikoi dot 480 milionë
Kliko per me shume info

Për të mbrojtur xhaxhain, në mes tyre ka ndërhyrë dhe nipi i 39 vjeçarit, i riu me iniciale F.L, 21 vjeç i cili ka sulmuar me kaçavidë S.P.

Policia po heton për zbulimin e plotë të ngjarjes, ndërsa është vendosur në kërkim të dy personave.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here