Mbledhja e PS me dyer të mbyllura, Rama i pakënaqur: S`duhet ti përgjigjemi provokimeve të opozitës

0

Partia Socialiste e ka zhvilluar me dyer të mbyllura mbledhjen e radhes ditën e sotme. Nga burime brenda mbledhjes mësohet se Kryeministri Rama është shprehur i pakënaqur nga puna e strukturave në terren.

Rama ka kërkuar të punohet më shumë me bazën. “Të shpërndaheni nëpër zonat tuaja. Drejtuesit e degëve në rrethe të jenë të përkushtuar.

Kliko per me shume info

Angazhimi në terren duhet të jetë maksimal. Të punojmë sikur zgjedhjet të jenë ketë qershor”.

Seanca e kaluar ne Kuvend me tensione dhe përjashtime është bërë pjesë e mbledhjes se grupit parlamentar.

Rama mësohet t’i ketë kërkuar deputetëve të tij të ruajnë qetësinë. “Nuk duhet t’i kundërpërgjigjemi provokimeve të opozitës”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.