Sekuestrohet një pako me kokainë në Qafë Thanë, policia në kërkim të autorëve

0

Një pako me një kilogram e 144 gramë kokainë është zbuluar në doganën e Qafë Thanës.

Sipas policisë, droga u zbulua gjatë kontrollit të ushtruar në kufi të gjelbër, në afërsi të territorit.

Kliko per me shume info

Ajo ishte braktisur nga autori i cili nuk është identifikuar dhe policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.