Plagosja me armë në Vlorë, do habiteni me të arrestuarin nga policia

0

Policia lokale e Vlores tha se ka arrestuar pronarin e lokalit ku një ditë më parë u qëllua me armë dhe një klient u plagos.

Shtetasi Vladimir Nuhaj, 51 vjeç, u prangos pasi nuk tregoi se cili ishte personi që qëlloi me pistoletë Arsen Gerbin dhe i mori atij një shumë parash.

Kliko per me shume info

Ngjarja ndodhi në lagjen “Rilindja” në Vlorë dhe Gerbi plagos në këmbë. Nga hetimet paraprake të kryera ka rezultuar se autori, me iniciale T.B., ka shkuar në ambjentet e lokalit të shtetasit Vladimir Nuhaj dhe ka qëlluar me armë zjarri Gerbin, si dhe i ka marrë një shumë lekësh.

Në përfundim të hetimeve paraprake Policia ka bërë shpalljen në kërkim dhe po punon për kapjen e autorit

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.