Piu një ilaç për dhimbje koke, pas disa orësh ky djalë pretendon se është “gay”

Një 23-vjeçar nga Britania e Madhe pretendon se është “shndërruar” në homoseksual pasi mori disa ilaçe kundër dhimbjes.

Scott Purdy thotë se pasi pësoi një aksident me makina “go-cart” theu këmbën dhe mori disa ilaçe kundër dhimbjes.

Kliko per me shume info

Ai shprehet për mediat britanike se gjithmonë ka qenë heteroseksual, dhe tërhiqej vetëm nga femrat.

LEXO EDHE:  SULM me raketa në Siri! Nuk dihet se kush i hodhi

Medikamenti quhet “Pregabalin” dhe përdoret për një sërë arsyesh si dhimbje, ankth epilepsi dhe dhimbje koke. Humbja e libidos dhe lëkundja e gjendjes emocionale janë përshkruar si efekte anësore.

Dhe duket se pikërisht humbja e libidos e ka prekur 23-vjeçarin që thotë se papritur nisi të mos e tërhiqte më e dashura e tij prej 8 muajsh.

Ai u nda nga e dashura e cila e mirëkuptoi por insiston të paralajmërojë të rinjtë e tjerë për rrezikun që i pret.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here